Doctor

Godziny pracy

  • Poniedziałek: 8:30:00-14:00
  • Wtorek: 8:30 - 14:00

Katarzyna Miłto

Zakres badań:

- USG piersi

- USG jamy brzusznej

(Badanie najlepiej wykonać na czczo lub co najmniej 5 godzin przed badaniem nic nie jeść.  Należy pić wodę niegazowaną małymi porcjami , tak obu unikać przy tym nadmiernego połykania powietrza, aby  na badanie przyjść z pełnym pęcherzem moczowym).

- USG obwodowych węzłów chłonnych (ocena węzłów chłonnych szyi,  dołów nad i podobojczykowych, dołów pachowych oraz pachwinowych)

-  USG szyi (ocena  tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych szyi)

- USG jąder

- USG jam opłucnowych (ocena pod kątem ewentualnego płynu w opłucnej)

- USG tk. miękkich ( tłuszczaki, włókniaki, przepukliny etc. )

 

Wykonuje badania zarówno u dorosłych jak i u dzieci.

Proszę aby na badanie zgłosić się z poprzednimi wynikami badań obrazowych.

Cennik:
Każde badanie USG 200 zł

Formularz

Odpiszemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe
Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest Sabina Florczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Sabina Florczak”, mieszcząca się pod adresem: 35-026 Rzeszów, ul. Poniatowskiego 3.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony http://bociek.rzeszow.pl). Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, o ile nie wystąpi inna podstawa przetwarzania.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.