Doctor

Godziny pracy

  • Czwartek: 9:00 - 15:00
  • Piątek: 8:00-15:00

Bartłomiej Dziuba

Jestem mgr Psychologi ukończyłem studia na Uniwersytecie Łódzkim. Skończyłem podyplomową szkołę Terapii Seksualnej Lew-Starowicz, studium terapii uzależnień i współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia. Obecnie dokształcam się na Psychoterapeutę w nurcie integracyjnym w ośrodku INTRA.

Od 2013 roku pracowałem jako Psycholog na Oddziale Psychiatrii oraz Oddziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. Od 2015 roku pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego a od 2017 roku w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień .

W zakresie poradnictwa psychologicznego pracuję z osobami dorosłymi:
W kryzysie życiowym, doświadczającymi lęku, niepokoju, mającymi trudne relacje z innymi, przeżywającymi kryzysy partnerskie. Pomagam osobom cierpiącym z powodu uzależnienia swojego lub bliskich, jak również z powodu problemów na tle seksualnym. Mam również doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z depresją i manią, zaburzeniami lękowymi, schizofrenią.

Uważam że każda spotkanie jest spacerem po pałacu od współpracy zależy czy zwiedzimy jedno czy kilka pomieszczeń omawiając to co w nich jest.

Cennik:
Konsultacja 140 zł 

Formularz

Odpiszemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe
Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest Sabina Florczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Sabina Florczak”, mieszcząca się pod adresem: 35-026 Rzeszów, ul. Poniatowskiego 3.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony http://bociek.rzeszow.pl). Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, o ile nie wystąpi inna podstawa przetwarzania.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.