Doctor

Godziny pracy

  • Sobota: 9:30 - 12:00

Ewelina Pyra-Twarowska

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończyłam w 2013 r. Od 2014 roku zdobywałam specjalizacje z chorób dziecięcych w szpitalach : Nisku, Łańcucie oraz Pro- Famili w Rzeszowie. Tytuł specjalisty pediatrii uzyskałam w 2020 r.
Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń wieku dziecięcego od wieku noworodkowego do 18 roku życia. Zwracam szczególna uwagę na ocenę rozwoju i profilaktykę zdrowotną, w tym bilanse zdrowia oraz szczepienia.
Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach , wykładach i zjazdach naukowych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Cennik:
Konsultacja Pediatryczna 180 zł
Konsultacja Pediatryczna dla rodzeństwa (dwoje dzieci na wizycie w tym samym terminie) 300 zł

Formularz

Odpiszemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe
Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest Sabina Florczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Sabina Florczak”, mieszcząca się pod adresem: 35-026 Rzeszów, ul. Poniatowskiego 3.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony http://bociek.rzeszow.pl). Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, o ile nie wystąpi inna podstawa przetwarzania.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.