Doctor

Godziny pracy

  • Czwartek: 15:00-18:00

Maja Drożdżak

Dzień dobry
Jestem lekarzem rezydentem w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie na Oddziale Ginekologiczno Położniczym.
Oprócz pełnego etatu w szpitalu, pracuję w kilku Przychodniach Ginekologicznych na terenie Rzeszowa i województwa.
Kocham swoją pracę, kontakt z pacjentkami, jestem otwarta na ich różne problemy, staram się im zawsze pomóc oraz budować jak najlpesze relacje, poprzez swoją bezpośredność, otwartość i wciąż doskonalony profesjonalizm
Rozwijam się zawodowo, uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach.
Mam możliwość i przyjemność odbywania staży zawodowych w wiodących ośrodkach klinicznych w Polsce, a najlepsze wzorce i postawy staram się wdrażać w swojej praktyce zawodowej.
Aktywnie uczestniczę w kursach zawodowych objętych programem specjalizacji, jestem współautorem kilku publikacji naukowych, staram się systematycznie poszerzać swoje umiejętności zawodowe.
Jestem energicznym lekarzem, nie boję się trudnych wyzwań i tematów, w każdej sytuacji staram się znaleźć optymalne rozwiązanie i nigdy nie zostawiam swojej pacjentki bez pomocy.
Zapraszam do siebie

Cennik:
Konsultacja Ginekologiczna 250 zł
Cytologia 50 zł

Formularz

Odpiszemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe
Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest Sabina Florczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Sabina Florczak”, mieszcząca się pod adresem: 35-026 Rzeszów, ul. Poniatowskiego 3.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony http://bociek.rzeszow.pl). Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, o ile nie wystąpi inna podstawa przetwarzania.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.