Doctor

Godziny pracy

  • środa: 15:00 - 18:00

Karolina Byrtek

Specjalizację oraz doświadczenie zawodowe zdobyłam i pogłębiam pracując w Klinicznym Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Rzeszowie przy ulicy Rycerskiej. Stale rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych. W codziennej pracy skupiam się na działaniach profilaktycznych i prozdrowotnych. Kładę duży nacisk na indywidualne podejście do każdej pacjentki oraz komunikację, dzięki czemu mogę rozwiązywać problemy zdrowotne swoich pacjentek i dobrać terapię na miarę ich potrzeb. Zapraszam. 


Cennik:
Konsultacja Ginekologiczna 250 zł
Cytologia 50 zł

Formularz

Odpiszemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe
Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest Sabina Florczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Sabina Florczak”, mieszcząca się pod adresem: 35-026 Rzeszów, ul. Poniatowskiego 3.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony http://bociek.rzeszow.pl). Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, o ile nie wystąpi inna podstawa przetwarzania.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.