Doctor

Godziny pracy

  • Środa: 8:00 - 14:00

Joanna Sztembis

Specjalista endokrynologii oraz specjalista chorób wewnętrznych. Absolwentka staży krajowych oraz zagranicznych, m. in. w Klinice Pediatrycznej, Ginekologicznej, Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii w Lizbonie (Santa Maria Hospital de Lisboa). Współautorka licznych doniesień plakatowych z zakresu endokrynologii. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w Klinice Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Endokrynologii Szpitala Klinicznego Nr 2 w Rzeszowie oraz w Przyszpitalnej Poradni Endokrynologicznej. Wykonuje również badanie USG tarczycy (posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego i Biopsji Narządowej). Uczestniczy w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego (pełni funkcję Sekretarza Oddziału Podkarpackiego PTE), Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego (ESE) oraz Towarzystwa Internistów Polskich.
Lekarz przyjmuje pacjentów od 18 rż.

Formularz

Odpiszemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe
Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest Sabina Florczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Sabina Florczak”, mieszcząca się pod adresem: 35-026 Rzeszów, ul. Poniatowskiego 3.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony http://bociek.rzeszow.pl). Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, o ile nie wystąpi inna podstawa przetwarzania.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.