Doctor

Godziny pracy

  • Sobota: 9:00-12:00

Jakub Drążek

Lekarz specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii.
Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Staż podyplomowy oraz specjalizacje z chorób wewnętrznych odbywał w Oddziale Kardiologicznym z pododdzialem Chorób Wewnętrznych Szpitala Miejskiego w Rzeszowie.
Obecnie pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny w Rudnej Małej

Cennik:
Konsultacja Diabetologiczna 200 zł

Formularz

Odpiszemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe
Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest Sabina Florczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Sabina Florczak”, mieszcząca się pod adresem: 35-026 Rzeszów, ul. Poniatowskiego 3.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony http://bociek.rzeszow.pl). Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, o ile nie wystąpi inna podstawa przetwarzania.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.