Doctor

Godziny pracy

  • Środa: 15:30-17:30

Joanna Muda-Urban

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego Collegium Medicum Uniwerystetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyłam studia podyplomowe „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” na GWSH . Szkolenie specjalizacyjne odbywam w Klinice Dermatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. W październiku 2023r. zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w zakresie dermatologii i wenerologii.

Jestem autorką publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych z zakresu dermatologii oraz rozdziałów w podręcznikach specjalistycznych. Swoje kwalifikacje regularnie podnoszę uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii i wenerologii. Jestem aktywnym i wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD).

W trakcie leczenia pacjentów wykorzystuję najnowszą wiedzę i zdobyte doświadczenie z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, co pozwala mi holistycznie podejść do Pacjenta, gwarantując mu bezpieczeństwo prowadzonych terapii. Szczególną uwagę przykładam do profilaktyki czerniaka złośliwego skóry poprzez wykonywanie badań dermatoskopowych znamion. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach dermatologicznych, medycyny estetycznej oraz szkoleniach praktycznych.

Formularz

Odpiszemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe
Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest Sabina Florczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Sabina Florczak”, mieszcząca się pod adresem: 35-026 Rzeszów, ul. Poniatowskiego 3.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony http://bociek.rzeszow.pl). Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, o ile nie wystąpi inna podstawa przetwarzania.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.